Artur Travel Puzzle your trip

Artur Travel Mice

Wczesna wiosna

Opis

Klasyk w Krakowie

Nie ma co ukrywać, że Kraków to jedno z wymarzonych miejsc do organizacji wszelkich spotkan, od okolicznosciowych po biznesowe. To również idealne miejsce wypadowe i doskonała plansza do przeprowadzenia scenariuszowych gier integracyjnych. Specjalnie dla Was zbudujemy szyty na miarę program i zapewnimy potrzebne usługi.

Z jurajskim zadziorem...

Wiosna na Jurze kojarzy się z wszechobecnym błotem... a jeśli błoto to... offroad!!! Jedne z lepszych miejscówek offroadowych z widokiem na skałki, zamki i pustynie. Ognisko w plenerze? "Pieczonki" pycha! A wieczorem dobra impreza z dj. Może spotkanie na sali konferencyjnej? Jura nie jest nam obca więc pozostajemy do Waszej dyspozycji.

W góralskich klimatach

Jeśli góry to Zakopane, ale nie koniecznie, może Krynica lub inne mniej znane, ale atrakcyjne miejsce. Integracja w terenie - gra terenowa, offroad, hiking, quady... W ramach dopełnienia spotkanie z folklorem i lokalną kuchnią. Hardcorowo lub lajtowo, włącznie z odprężeniem w gorących źródłach. Wszystko zależy od Was, bo możliwości mamy naprawdę wiele.

Białe szaleństwo w pełnym słońcu

Solden, Stubai, Pitztal, Livigno. Niezależnie od terminu gwarantujemy Wam snieg i słonce. Wybierzcie termin oraz srodek transportu, a my specjalnie dla Was, dobierzemy odpowiedni hotel, zapewnimy skipassy, sprzęt, opiekę instruktorską, dodatkowe atrakcje oraz wyżywienie ze specjałami lokalnej kuchni w roli głównej.

Formularz zapytania
Zapraszamy do wypełnienia formularza zapytania. Dzięki temu będziemy mogli przygotować ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań.
Nasi konsultanci odpowiedzą w ciągu 24h.
Rodzaj pokoi