Artur Travel Puzzle your trip

Artur Travel Mice

Turystyka motywacyjna

Opis

Organizujemy spotkania motywacyjne w najbardziej uroczych zakątkach Polski...

Morze Bałtyckie

Może Bałtyckie położone jest pomiedzy Europa Środkowa i Północna, otoczone przez szwedzką częsć Półwyspu Skandynawskiego, kontynent europejski i Wyspy Duńskie. Długość Polskiego wybrzeża wynosi 770 km. Główne miasta wybrzeża to Szczecin, Świnoujście, Kołobrzeg i Trójmiasto (Gdansk, Gdynia, Sopot). To doskonale miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku: jachty, windsurfing, kiteboarding, kolarstwo, spacery, rajdy, połów ryb, polowania, golf...

Mazury

Mazury inaczej nazywane kraina tysiaca jezior, bo jest ich około 2000, to jeden z urokliwszych zakątków Polski. Jeziora, rzeki, lasy które pokrywają większość terenów sprawiają, że na Mazurach mamy najczystsze powietrze w Polsce. Mazury maja doskonałe zaplecze do uprawiania sportów wodnych oraz szeroka gamę obiektów noclegowych i gastronomicznych. Jest to dosłownie raj dla miłośników sportów wodnych.

Jura

Jura Krakowsko - Czętochowska charakteryzuje się pagórkowatym krajobrazem obfitujacym w skały wapienne, klify, dolinki, zamki oraz jaskinie. Rocznie Jurę odwiedza około 400000 turystów. Część Jury należy do Ojcowskiego Parku Narodowego, najmniejszego polskiego parku, ale uznawanego za jeden z najbardziej atrakcyjnych pod względem rekreacji. Warto również zwiedzić Szlak Orlich Gniazd do którego należy około 25 zamków z XIV wieku.

Tatry

Podhale to obszar u podnóża najwyższych polskich gór - Tatr, charakteryzujący się swoim wyjątkowym folklorem (kuchnia, zabudowa, stroje, muzyka) przyniesionym głównie przez osadników z Małopolski i usankcjonowanym przez Stanisława Witkiewicza. Tatry to łańcuch górski należący do Karpat, położony na terytorium Polski i Słowacji z najwyższym szczytem (granicznym) w Polsce - Rysy 2499 m n.p.m. Ich unikalny alpejski charakter powoduje, że należą do jednych z najpiękniejszych gór w Europie. Dostępność grani głównej oraz 275 km oznakowanych szlaków pieszych (w samym Tatrzańskim Parku Narodowym) pozwala na szybkie dotarcie w ich najpiękniejsze zakątki.

Formularz zapytania
Zapraszamy do wypełnienia formularza zapytania. Dzięki temu będziemy mogli przygotować ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań.
Nasi konsultanci odpowiedzą w ciągu 24h.
Rodzaj pokoi