Artur Travel Puzzle your trip

Artur Travel Mice

Relaks

Opis

Podczas ostatniej dekady wiele się w Polsce zmieniło, bardzo szybko rozwijający się sektor turystyki pozwolił stworzyć nowoczesne zaplecze rekreacyjne, które z powodzeniem można wykorzystać przy wszelkich projektach branży MICE. W całej Polsce można znaleźć winnice, SPA, baseny termalne czy pola golfowe.

Wycieczki statkiem

Do Państwa dyspozycji oddajemy statki w największych polskich miastach: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. W zależności od potrzeb zorganizujemy klasyczny rejs krajoznawczy lub połączony z obiadem, kolacja i impreza prowadzoną przez DJ. Możemy zapewnić muzykę na żywo. Wszystko w zależności od Waszych potrzeb. Rejsy rozpoczynają się w centrach miast

Wyobraźcie sobie że w Polsce mamy już 64 profesjonalne pola golfowe.... Usytuowane one są z reguły na obrzeżach miast w naturalnym terenie co dodatkowo je uatrakcyjnia. Piękno natury, profesjonalny sprzęt oraz obsługa dbająca o gosci tworzą unikalny klimat wszelkich zajęć związanych z golfem.

Baseny termalne i SPA

Obecnie mamy 12 termalnych kompleksów basenowych wykorzystujących źródła gorących wód leczniczych. Są one usytuowane z reguły na południu Polski ze względu na naturalne uwarunkowania. Czas wolny możecie również spędzić w 152 hotelach typu SPA rozsianych po całej Polsce. To idealny sposób na rozluźnienie po ciężkim dniu szkoleń lub zajęć integracyjnych.

Degustacje piwa

Jednym z kolejnych sposobów na spędzenie wolnego czasu w sposób przyjemy i pożyteczny jest odwiedzenie browarów Żywieckiego, Tyskiego lub Lecha. To nie tylko interaktywne muzea ale również możliwość degustacji. Prowadzimy również degustacje polskich regionalnych piw i w zależnosci od Waszych potrzeb możemy je przeprowadzić w dowolnym miejscu w Polsce.

Degustacje wina

Przeżywamy obecnie odrodzenie polskiej tradycji produkcji wina. Z roku na rok przybywa winnic, których najwięcej możemy znaleźć na Dolnym Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce. Wino w Polsce produkowane było od wieków, a co za tym idzie mamy się czym chwalić. Degustacje polskich lokalnych win możemy przeprowadzic w wybranej winiarni.

Formularz zapytania
Zapraszamy do wypełnienia formularza zapytania. Dzięki temu będziemy mogli przygotować ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań.
Nasi konsultanci odpowiedzą w ciągu 24h.
Rodzaj pokoi