Artur Travel Puzzle your trip

Artur Travel Mice

Pomysły na zimę

Opis

Odkryj Polskę na nowo...

Kraków i okolice

Ilość obiektów noclegowych, różnorodność lokali gastronomicznych, bogate zaplecze usługowe i dostępność komunikacyjna sprawiają, że Kraków to wymarzone miejsce do organizacji wszelkich spotkań. To również idealne miejsce wypadowe i doskonała plansza do przeprowadzenia scenariuszowych gier integracyjnych.

Krynica

Krynica - To z pewnoscią kurort oferujący wysoki standard zakwaterowania oraz usług towarzyszących. Zimą staje się szczególnie urokliwym miejscem i alternatywą dla naszej zimowej stolicy polski - Zakopanego. Słynie z leczniczych wód mineralnych o różnej specyfice oraz Jaworzynie, należy jednak podkreslić, że w ostatnich latach bardzo poprawiono tu jakość oferowanych usług.

Zakopane i okolice

To nie tylko Krupówki, ale również okoliczne miejscowości dające niezliczone możliwości spędzania czasu wolnego. Bardzo bogate zaplecze noclegowe, gastronomiczne i usługowe umożliwia dostosowanie programów do Waszych potrzeb. W okresie przedświątecznym Zakopane jest cichym, spokojnym i klimatycznym miejscem gdzie poczuć można ducha gór.

A może Europa...

Austria

Zapraszamy Was, Waszych pracowników lub klientów do Austrii!!! Solden, Stubai, Pitztal. Niezależnie od terminu gwarantujemy Wam snieg, łatwy i szybki dostęp. Wybierzcie termin oraz środek transportu, a my specjalnie dla Was, dobierzemy odpowiedni hotel, zapewnimy skipassy, sprzęt, opiekę instruktorską, dodatkowe atrakcje oraz wyżywienie.

Włochy

Nieco dalej niż do Austrii, za to słonce, nadzwyczajna imprezowa atmosfera, bombardino i strefa bezcłowa w Livigno. Podobnie jak w Austrii wybierzcie termin a my zadbamy o cała resztę tak aby wyjazd narciarski zapadł Wam, Waszym pracownikom czy klientom głęboko w pamięć.

Finlandia

To alternatywa dla miłośników "prawdziwej" zimy. Renifery, skutery, jazda samochodem po lodzie, wyprawa psim zaprzęgiem, rejs lodołamaczem, kąpiel w lodowatej wodzie, nocleg w jednym z wielu lodowych hoteli, zorza polarna - to tylko kilka z wybranych atrakcji które czekać będą na Was w krainie lodu i tysiąca jezior.

Formularz zapytania
Zapraszamy do wypełnienia formularza zapytania. Dzięki temu będziemy mogli przygotować ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań.
Nasi konsultanci odpowiedzą w ciągu 24h.
Rodzaj pokoi