Artur Travel Puzzle your trip

Artur Travel Mice

Golf

Opis

Usługi zawarte w cenie:

  • pole do gry w wymienionych klubach golfowych
  • 3-7 noclegów w pobliskim hotelu
  • transfery z i na pole golfowe
  • transfery na lotnisko
  • lokalne opłaty, podatki
  • Artur Travel 24h help line

Usługi poza ceną:

  • ubezpieczenie dla uczestników wycieczki
  • przeloty

Krakow Valley Golf & Country Club

Krakow Valley Golf & Country Club to pierwsze w południowej Polsce, 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, zaprojektowane przez jednego ze znanych architektów golfowych - Ronalda Freama z Kaliforni. O wyborze lokalizacji zadecydowały walory krajobrazowe Jury Krakowsko – Częstochowskiej, a szczególnie sąsiadujących terenów Jurajskich Parków Krajobrazowych. Pole golfowe, wybudowane według standardu USGA, może zaspokoić ambicję najbardziej wymagających graczy. Całkowita długość pola z professional tee wynosi 6518 m . Zróżnicowanie topograficzne, szerokie, pofałdowane fairway’e, głębokie bunkry – to najbardziej charakterystyczne elementy. Wkomponowane w typowo jurajski krajobraz, otoczone granicą gęstego lasu, robią duże wrażenie, nawet na golfistach, którzy odwiedzili najpiękniejsze pola golfowe świata.

Pole golfowe Royal Kraków Golf & Country Club

Pole golfowe Royal Kraków Golf & Country Club. to 43 ha malowniczych pagórkowatych terenów usytuowanych w Ochmanowie, 18 km na wschód od centrum Krakowa między Wieliczką a Niepołomicami. Mieszczące się tu 9-dołkowe pole golfowe Par 72 oprócz sportowych emocji oferuje również niezapomniane chwile relaksu i wypoczynku na łonie natury. John Brazell - angielski architekt pól golfowych i gracz "scratch" projektując pole golfowe RKG&CC pomyślał nie tylko o doświadczonych golfistach, ale również o początkujących miłośnikach tego eleganckiego sportu.

Modry Las Golf Course

Wizja tego pola golfowego miała na celu stworzenie wyjątkowego i zachowanego w naturalnym stanie azylu, który chroni swoje środowisko i jednocześnie oferuje wypoczynek, zaciszne odosobnienie i zrównoważony tryb życia. W celu zachowania pięknego krajobrazu właściciele ziem zwrócili się do Gary’ego Playera, legendy golfa, o zaprojektowanie pola golfowego, które urzekłoby każdego, kto na nim zagra. Mistrzowskie 18-dołkowe pole zostało otwarte przez Playera w 2009 roku i od tego czasu rozwinęło się w kompleks oferujący przyjazną formę wypoczynku zbudowaną wokół filozofii, według której piękno naturalne i sport idą jak najbardziej w parze.

Modry Las Golf Club rozbudował się o drugie wspaniałe, tym razem 9-dołkowe pole golfowe oraz bazę noclegową na terenie kompleksu golfowego. Obiekty te odzwierciedlają zaczarowany krajobraz.

Amber Baltic Golf Course

W Kołczewie na Wyspie Wolin, 12 km na wschód od Międzyzdrojów, na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego znajduje się Klub Golfowy Amber Baltic. Sąsiedztwo morza, otaczająca zieleń oraz czyste powietrze sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla sportu i wypoczynku. 27-dołkowy kompleks golfowy Amber Baltic jest przystosowany do wymogów zawodowych i amatorskich turniejów golfowych. Amber Baltic Golf Club został założony w 1993 roku i obecnie zrzesza ponad 260 członków.

Binowo Park Golf Course

Pole Golfowe Binowo Park powstało w 2000 roku na przepięknym terenie Szczecińskiego Parku Krajobrazowego. W malowniczym otoczeniu Puszczy Bukowej znajdują się: 9-dołkowe pole treningowe, 18-dołkowe pole mistrzowskie, tereny do ćwiczeń– driving range i putting green.

Binowo Park jest doskonałym miejscem do organizacji imprez integracyjnych, konferencji, turniejów korporacyjnych oraz wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Projekt pola oparto na pięknej rzeźbie terenu Binowa z jego naturalnymi oczkami wodnymi i stawami. 18-dołkowe pole golfowe zostało wybudowane w formie parku, tak, aby było atrakcyjne zarówno dla golfistów z niskim handicapem, jak i dla mniej zaawansowanych zawodników. Całkowita długość pola z białych tee przekracza 6000 metrów i ma par 72.

Formularz zapytania
Zapraszamy do wypełnienia formularza zapytania. Dzięki temu będziemy mogli przygotować ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań.
Nasi konsultanci odpowiedzą w ciągu 24h.
Rodzaj pokoi