Artur Travel Puzzle your trip

Artur Travel Mice

Festiwal Ceramiki w Bolesławcu

Opis

Wrocław

jest jednym z najpiękniejszych i żywiołowych miast Polski. Szeroki wybór restauracji, designerskich sklepów, teatrów i wydarzeń muzycznych sprawia, że nie da się nudzić we Wrocławiu. Rozgałęziająca się Odra przecina miasto w kilku miejscach i razem z kolorowymi kamienicami tworzy niepowtarzalny kilmat tego miejsca. Zwłaszcza zabytkowy Ostrów Tumski przyciąga rzesze turystów spragnionych architektonicznych i kulturowych doznań.

Festiwal w Bolesławcu

Bolesławiec to miejsce gdzie produkowane są najsłynniejsze i najlepiej rozpoznawane naczynia ceramiczne. Ta tradycja, celebrowana każdego roku pod koniec sierpnia, jest największym wydarzeniem regionu i promuje Bolesławiec i ceramikę nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na świecie.

Złoty Stok

Zloty Stok to śląskie miasteczko leżące u podnóża Gór Złotych przy granicy z Czechami. Pomimo, że nie jest to największe i najbogatsze miasteczko regionu posiada ono swoją unikalną wartość i intrygującą przeszłość. W dawnej kopalni złota i arsenu uruchomiono Muzeum Górnictwa i Hutnictwa Złota. W muzeum zobaczyć można 10-metrowy podziemny wodospad i zorganizować płukanie złota.

Mapa Powiększ mapę
Formularz zapytania
Zapraszamy do wypełnienia formularza zapytania. Dzięki temu będziemy mogli przygotować ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań.
Nasi konsultanci odpowiedzą w ciągu 24h.
Rodzaj pokoi